Pokój 2 osobowy

Twój pokój znajduje się w zabytkowej willi, w której wnętrzach wypoczywasz przed zimowym szaleństwem. Widać tu już nieco upływ czasu, jednak jest wygodnie i przytulnie. Masz dostęp do prywatnej łazienki, zapewniamy Ci Wi-fi i telewizję satelitarną. Możesz skorzystać z parkingu i wszystkich udogodnień naszego obiektu. To wybór idealny dla pary lub dwójki przyjaciół, którym zależy na niskich kosztach noclegu przy zachowaniu optymalnego komfortu.

Pokój 3 osobowy

Trio znajomych? Rodzina z dzieckiem? To właśnie ten pokój okaże się być najlepszym wyborem w najrozsądniejszej cenie. Wiemy, że potrzebujecie przede wszystkim dobrze się wyspać i mieć zapewnioną prywatność. Dlatego macie tu do dyspozycji własną łazienkę. Wi-fi i telewizja satelitarna przydadzą się wieczorami, więc o nudę też nie musicie się martwić. Zadbaliśmy o to, żeby było Wam wygodnie, a jednocześnie, żeby cena pozwoliła Wam na pełnię szaleństw na stoku i w samym mieście.

Pokój 4 osobowy

Jeśli planujesz wyjazd rodzinny lub zebrałeś_aś większą grupę znajomych, czekamy na Was z pokojem dla 4 osób. Wygodnie się wyśpicie, skorzystacie z prywatnej łazienki, będziecie mieli dostęp do Wi-fi, telewizji satelitarnej, parkingu i wszystkich udogodnień Perły Sudetów. A przy tym nie zapłacicie zbyt wiele. Z tego pokoju zadowoleni będą wszyscy, którym zależy na korzystaniu z atrakcji okolicy, a niekoniecznie na spędzaniu urlopu w pensjonatowych czterech ścianach.