O nas

Witamy w Pensjonacie Perła Sudetów!

Położony w ustronnej części Karpacza Pensjonat jest jedynym w swoim rodzaju obiektem w którym noclegi znajdą osoby spragnione wygody i komfortu, w bliskim sąsiedztwie centrum, a jednocześnie w zacisznym, widokowym miejscu.

Do dyspozycji gości czeka Willa I – gruntownie odrestaurowany zabytkowy budynek o *** standardzie z którego stylistyką, atmosferą oraz komfortem nie mogą równać się żadne okoliczne hotele czy pensjonaty. Willa II proponuje noclegi w odnowionych pokojach, elegancko wyposażonych z łazienkami, 2-, 3-, 4-osobowych oraz w jednym studio rodzinnym.

Dzięki atrakcyjnej lokalizacji, Perła Sudetów stanowi idealną bazę zarówno dla osób chcących zwiedzić Karpacz i okolice jak również planujący dłuższe górskie wyprawy. Przestrzenny teren zielony, ogrodzony z miejscem na ognisko, zadaszony grill, miejsca parkingowe – to wszystko pozwoli na udany wypoczynek, jak również na zorganizowanie szkolenia, konferencji czy imprez integracyjnych.

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek w Sudety – do Karpacza!

Karpacz

Karpacz i okolica

karpacz-17-14-51-0233Karpacz to górska miejscowość leżąca w sercu Karkonoszy, u stóp najwyższego szczytu Sudetów - Śnieżki. To kurort bogaty w różnego rodzaju atrakcje dla każdego. Nie brakuje tu malowniczych szlaków turystycznych pieszych i rowerowych, muzeów, zabytków, parków rozrywki, atrakcji dla dzieci, aquaparków, kręgielni, stoków i wyciągów narciarskich, boisk sportowych i wielu innych.