Perła Sudetów

Pokoje

Pokoje

Sprawdź ofertę Perły Sudetów

Zależy Ci na komfortowym pobycie w przytulnych wnętrzach? A może chcesz wydać na nocleg jak najmniej zachowując przy tym optymalny standard? Przygotowaliśmy pokoje zróżnicowane pod kątem standardu, a tym samym cen, dzięki czemu każdy znajdzie miejsce idealne dla siebie.

Pokój 2 osobowy Deluxe

Ważny jest dla Ciebie wysoki komfort i przytulne wnętrza nadal pachnące nowością? Zapraszamy Cię do Perły Sudetów w nowej odsłonie. Postawiliśmy przede wszystkim na najwygodniejsze na świecie łóżka i wystrój, któremu blisko do standardów hotelowych. Z okien rozciąga się tu widok na nasz ogród, a dalej na zabytkową willę wyglądającą niczym mały pałacyk. Poranną kawę wypijesz na małej wernadzie, a wieczór spędzisz oglądając filmy lub korzystając z dostępu do Wi-fi.

Pokój 2 osobowy Deluxe
z widokiem na góry

Wyobraź sobie, że budzisz się i za oknem widzisz góry, a wieczorem żegna Cię migotliwa panorama Karpacza. Nieco romantycznie, bez wątpienia po prostu pięknie. Ten pokój dedykujemy wszystkim, którzy kochają góry same w sobie. Jeśli zależy na wysokim komforcie pobytu, chcesz wyjątkowo zadbać o ważną dla Ciebie osobę, właśnie znalazłeś_aś miejsce idealne. Duże, wygodne łóżko zapewni Wam regenerujący sen, a dostęp do Wi-fi, czy telewizji satelitarnej sprawdzi się na długie, zimowe wieczory.

Pokój 3 osobowy Deluxe

Zacznijmy od widoków, bo to właśnie one przede wszystkim przyciągają naszych gości do tego pokoju. Karpacz jest według nas piękny zawsze i z każdej strony, jednak z Perły Sudetów prezentuje się naprawdę wyjątkowo. Jeśli podróżujesz w trio i zależy Ci na komfortowym, przestronnym pokoju, trafłeś_aś w dziesiątkę. Wi-fi i telewizja satelitarna mogą się przydać wieczorami, a duża weranda to najlepsze miejsce na chwilę dla siebie. Z książką, pod kocem, tak żeby wypocząć przed kolejnym dniem wrażeń.

Pokój 3 osobowy Deluxe Suite

Szukasz przestrzeni, która na czas pobytu w Karpaczu stanie się Twoim drugim domem? Mamy na myśli miejsce z dużą werandą, pokojem dziennym z biblioteczką, ogromnym telewizorem, arcywygodną kanapą, a nawet miejscem do pracy? To właśnie zapewnia Ci nasz pokój Deluxe Suite dla 3 osób. Będziecie razem, a jednocześnie każdy znajdzie kąt tylko dla siebie. Choć może nie kąt, a bardziej okno, bo widoki z tego pokoju nie pozwalają oderwać się choćby na minutę.

Pokój 4 osobowy Deluxe Suite

A gdyby tak zamiast jednej sypialni mieć do dyspozycji aż dwie? Z doświadczenia wiemy, że komfort pobytu wzrasta wtedy co najmniej czterokrotnie. Deluxe Suite dla 4 osób to propozycja dla naszych najbardziej wymagających gości, którzy podróżują w większej grupie. Rodzice i dwójka dzieci? Dwie pary? A może babski wypad w góry? Łóżka nie będą Was chciały puścić, sypialnie otulą swoją przytulnością, a Wy zapewnicie sobie masę energii na podbój Sudetów.

Śniadania w jadalni Perły Sudetów

Śniadać uwielbiamy i nie wyobrażamy sobie wyjścia na stok bez porządnej dawki energii z samego rana. Dlatego też w ramach noclegu zapewniamy Ci śniadanie podawane w formie bufetu w naszej jadalni. Z doświadczenia wiemy, że Karpacz z pełnym brzuszkiem jest jeszcze fajnieszy!